Jak przygotować pracowników do przeprowadzki?

Kiedy ludzie decydują się na planowanie przeprowadzek komercyjnych, muszą mieć cały czas na głowie. Niektóre zadania, takie jak znalezienie sposobu na przygotowanie pracowników do przeprowadzki biura, będą wymagały odrobiny fachowej pomocy. Proces ten należy dokładnie obliczyć , aby nie stracić cennych klientów i finansów. Tak więc, zanim zatrudnisz firmę przeprowadzkową we Wrocławiu , przeczytaj nasz artykuł i upewnij się, że całe Twoje biuro jest zadowolone ze zmiany!

Przygotuj pracowników do przeprowadzki biura informując ich o tym

Kiedy będziesz przygotowywać pracowników do przeprowadzki, najpierw musisz ich o tym poinformować . Powiadomienie ich co najmniej miesiąc przed nadejściem dnia przeprowadzki to bardzo dobry pomysł. Wielu z nich może mieć inne obowiązki poza pracą, więc będą musieli wszystko przełożyć. Ta relokacja może być trudna dla osób z rodzinami. Tak więc, aby przeprowadzić udaną relokację ze swoimi pracownikami, będziesz musiał wysłać im powiadomienie o tym . Można to zrobić na kilka sposobów, na przykład:

Wysłanie firmowego e-maila o przeprowadzce – To najlepszy sposób na poinformowanie pracowników o planowanej przeprowadzce
Wysłanie notatki w całej firmie – w ten sposób każdy na pewno zostanie poinformowany
Informowanie ich przez SMS – Jeśli Twoja firma korzysta z telefonów firmowych, będziesz mieć możliwość zbiorczego poinformowania ich o przeprowadzce za pomocą wiadomości SMS
buczek wpisujący swój e-mail w celu przygotowania pracowników do przeniesienia biura
Korzystanie z poczty e-mail to dobry sposób na przygotowanie pracowników do zmiany biura
Te proste wskazówki mogą być bardzo skuteczne, gdy organizujesz przeprowadzkę biura. A najlepszym sposobem na przygotowanie pracowników jest zastosowanie wszystkich trzech wymienionych powyżej metod . Gdy poinformujesz swoich pracowników o przeprowadzce, nadszedł czas, aby znaleźć i zatrudnić przeprowadzki, a także zdobyć wszystkie niezbędne materiały do ​​przeprowadzek NYC . Dzięki temu będziesz wiedział, że Twoje przedmioty są traktowane i pakowane ostrożnie!

Nie spiesz się ze swoim ruchem

Musisz pamiętać, że Twoi pracownicy mają inne obowiązki poza pracą. Prawdopodobnie będą musieli dostosować się do harmonogramu przeprowadzki Twojego biura. Innymi słowy, nie bądź wobec nich surowy ! Aby to zorganizować, trzeba z nimi zwołać spotkanie i zobaczyć, jak wspólnie zaplanować przeprowadzkę swojego biura. Gdy to zrobisz, sporządź prostą listę wszystkich dostępnych dat przeprowadzki, a następnie porozmawiaj z liderami zespołów o swoich pracownikach i ich harmonogramach. Jeśli potrzebujesz naszej rady, bądź dobrym szefem i postaraj się tak zarządzać przeniesieniem biura, aby Twoi pracownicy nie ponieśli zbyt wielu strat . Przed wyborem firmy poczytaj opinie na przeprowadzki Wrocław opinie.

Nie spiesz się z przeprowadzką swojego biura
Jedną z najlepszych cech dobrego szefa i menedżera jest umiejętność zarządzania czasem swoich zespołów ! Jako dobry szef, Twoim obowiązkiem i obowiązkiem jest upewnienie się, że każdy daje z siebie maksimum w pracy i jest zadowolony ze swojej pracy.

Zrekompensuj im niedogodności

Wielu Twoich pracowników poniesie straty finansowe podczas przygotowań do przeniesienia biura. Jako dobry menedżer, Twoim obowiązkiem powinno być zrekompensowanie im wszelkich pieniędzy wydanych na ich relokację . A przynajmniej ułatw im to i zapłać za pewien procent całkowitego kosztu przeprowadzki. Pamiętaj, że jest kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci obniżyć koszty przeprowadzki Twoich pracowników. Firmy przeprowadzkowe mogą zaoferować dobrą umowę na przeprowadzki komercyjne ! Oznacza to, że jeśli zatrudnisz ich do kilku przeprowadzek z Twoją firmą i pracownikami, mogą dać Ci zniżkę. Co jest niesamowicie dobre, jeśli chcesz obniżyć koszty i straty związane z przeprowadzką firmy, warto wybrać specjalistów od takich zadań jak transport i przeprowadzki.

Zrekompensuj swoim pracownikom ich relokację
Jedną z rzeczy, które mogą pomóc w pokryciu kosztów przeprowadzki firmy, jest umiejętność uporządkowania biura przed przeprowadzką . Rzeczywistość jest taka, że ​​większość osób przeprowadzających przeprowadzki obciąży Cię wyższą opłatą, jeśli mają dużo przedmiotów do przetransportowania. Jeśli posprzątasz przed przeprowadzką, obniżysz koszt przeprowadzki komercyjnej, ułatwiając tym samym przygotowanie pracowników do przeprowadzki!

Świętuj przeprowadzkę ze swoimi pracownikami

Przez większość czasu pracownikom trudno jest przenieść się do nowego miejsca. Jako lider, to do Ciebie należy powiedzenie im, że Twoja decyzja o relokacji doprowadzi do lepszego środowiska pracy, a może nawet podwyżki. Dzieje się tak, ponieważ ludzie najczęściej przenoszą swoją działalność, jeśli znajdą lepszą lokalizację, co z kolei przyniesie im tylko nowych klientów i klientów. Oznacza to więcej pracy do wykonania i wyższy dochód. To powinno motywować Twoich pracowników do przeprowadzki do nowego miejsca. Po zakończeniu przeprowadzki wszyscy powinniście wziąć udział w ćwiczeniach integracyjnych, a także wyjść i świętować! Kup kolejkę drinków lub zabierz je do miłej restauracji. To pewny sposób na podtrzymanie ich na duchu!

Ubezpieczenie jest niezbędne, gdy przygotowujesz swoich pracowników do przeprowadzki biura
Aby wszystko było na miejscu, a Twoja przeprowadzka była bezpieczna, zawsze powinieneś mieć ubezpieczenie. A jedynym sposobem, aby to zrobić, jest wiedzieć, jak i gdzie znaleźć ubezpieczonych przeprowadzków . Zawsze lepiej być pewnym niż żałować! Pamiętaj, że ważne jest, aby uważać i troszczyć się o swoich pracowników – to jedyny sposób, w jaki możesz skutecznie przygotować swoich pracowników do przeprowadzki! Te proste sztuczki z pewnością pomogą bezproblemowo zorganizować przeprowadzkę biura.