Pomysły na sufit na basenie

Planujesz własną budowę basenu i szukasz inspiracji? Oto pomysły na sufit do basenu, które pomogą Ci zacząć.

Sufit napinany – gwiaździste niebo

Naszą najpopularniejszą prośbą o sufity basenowe jest niebo. Jest to tworzone przez wydrukowanie obrazu pochmurnego nieba, albo gwiaździstego nieba na suficie napinanym.

Chcesz więcej chmur lub tylko nieba? Bez problemów, możemy użyć dowolnego projektu.

Gwieżdziste sufity są  dziś popularną opcją, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby w przyszłości zostaną one wyprzedzone przez sufity światłowodowe. Światłowody są przymocowane do oryginalnego sufitu lub sufitu podwieszanego, a następnie sufit napinany pasuje poniżej. Światła można następnie ustawić za pomocą szeregu opcji, aby lśnić jak nocne niebo lub obracać się przez wybór kolorów. Ofertę można sprawdzić na stronie https://www.dekodps.pl

Super refleksyjne sufity napinane

Często stosowane, gdy pokój basenowy ma niskie sufity, super lustro zapewnia doskonałe odbicie światła, tworząc wrażenie większej wysokości i przestrzeni. Jak sama nazwa wskazuje, mają one również wysoce refleksyjny efekt.

Kolorowe i lustrzane sufity

Oprócz różnych opcji wykończenia, nie trzeba dodawać, że można wybrać dowolny kolor sufitu basenu. Na przykład czarny, który wygląda niesamowicie, jak prawdziwe lustro.

Sufity wielopoziomowe

Instalując sufit napinany, zasadniczo tworzysz nową warstwę sufitu. Dzięki temu masz możliwość tworzenia różnych poziomów i kształtów do sufitu. Jest to popularny projekt do krytych basenów z wyższym sufitem i oświetleniem nieba nad basenem.