TRZY SPOSOBY NA WYBÓR MENU WESELNEGO!

Ponieważ coraz więcej par staje się samozwańczymi smakoszami, pary podnoszą stawkę, jeśli chodzi o wybór menu weselnego. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na najlepszą pięciodaniową kolację, połączoną z winami i zakończoną ciasteczkami i kawą, czy też chcesz wziąć udział w uroczystościach kulturalnych kuchni światowej, znajdziesz zarówno firmy cateringowe, jak i lokale, które oferują to wszystko i wiele więcej. Ale wybór wiąże się z wyzwaniem – skoro w menu weselnym można umieścić prawie wszystko, czego dusza zapragnie, to jak wybrać, co znajdzie się na talerzu?

Trzy sposoby, aby wybrać menu weselne, aby dać Ci potrawy i styl jadalni, o którym marzyłeś, ORAZ uszczęśliwić również swoich gości!
Zdjęcie: jamesdavidson.com

Jaki rodzaj jedzenia lubisz?

Jeśli złożenie zamówienia w restauracji jest trudne, zaplanowanie menu weselnego będzie dla Ciebie jeszcze trudniejsze. Czy wybierasz coś lekkiego, cięższego czy coś całkowicie pobłażliwego? Lubisz dania wegetariańskie, rybne, dużo przypraw? Czy zachowujesz tradycję, czy stawiasz na pełną fuzję smaków?

Najłatwiejszym sposobem na zawężenie wyboru potraw jest rozpoczęcie od tego, co oboje kochacie. Jeśli jedno z Was nie jest wielkim fanem ryb, aw menu będzie tylko jedno danie główne, to dzień ślubu prawdopodobnie nie jest dniem, w którym należy próbować go zmienić – oboje musicie cieszyć się swoim pierwszym wspólnym posiłkiem!

Jeśli zdecydowałeś się zaoferować kilka opcji dla każdego dania w menu wysłanym wraz z zaproszeniami, będziesz mieć nieco większą elastyczność, więc jeśli ty i twój nowy mąż lub przyszła żona nie macie tego samego gustu , nadal możecie być szczęśliwi.

Czy Twoi goście też to polubią?

Chociaż zdecydowanie uważamy, że w dniu ślubu powinniście stawiać siebie na pierwszym miejscu, to jednak będziecie wydawać dużo pieniędzy na karmienie wszystkich swoich gości. Wybierając dania, które spodobają się większości z nich, wydasz te pieniądze znacznie mądrzej i zapewnisz swoim gościom równie przyjemny czas jak Ty. Z tego powodu dobrze jest unikać mocniejszych smaków lub bardziej tłustych potraw.

Warto też poprosić gości o wcześniejsze ujawnienie wszelkich alergii lub wymagań dietetycznych i wybrać firmy oferujące catering, które potrafią się do nich dostosować – jako gość nie ma nic gorszego niż siedzenie w niecierpliwym oczekiwaniu na dekadenckie i pyszne trzy dania tylko po to, by przekonać się, że nie możesz zjedz ich.

Jak ma być podane śniadanie weselne?

Gdy już zawęzisz swoje smaki i wybór dań na podstawie tego, co kochasz i co będzie działać dla gości, możesz dopracować swoje menu weselne, dodając do tego doznania kulinarne!

Podczas gdy dni obowiązkowego bankietu zasiadanego minęły, pary, które wybrały bardziej tradycyjne i formalne wesela, często decydują się na trzy lub czterodaniowy posiłek, podczas gdy wesela na świeżym powietrzu często obejmują pikniki, grille lub posiłki w formie bufetu. Osoby o słodszych zębach mogą chcieć połączyć tradycję ze współczesnymi trendami i zamiast tego zdecydować się na popołudniową herbatę!

Jeśli twoje serce jest nastawione na globalną ucztę i nie chcesz ograniczać się do zestawu trzech dań, dlaczego nie miałbyś mieć wielu stacji z jedzeniem? Mogą podawać wszystko, od popcornu i hot-dogów po sushi i curry. Potrafią zaspokoić wszystkie gusta i wszystkie kultury, gwarantując, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Trzy sposoby, aby wybrać menu weselne, aby dać Ci potrawy i styl jadalni, o którym marzyłeś, ORAZ uszczęśliwić również swoich gości!

W prawdziwym stylu Pomysłów ślubnych czerpiemy inspirację z naszych prawdziwych narzeczonych i stajennych, aby uzyskać ostatnią sugestię – najlepsze połączenie spokojnego posiłku z zasiadaniem. Wybierz tradycyjną pieczeń na swoje danie główne, ale niech jeden gość przy każdym stole założy fartuch i sam go wykroi. Takie podejście samoobsługowe stwarza wiele zabawnych chwil i jest świetnym przełomem dla gości, którzy wcześniej się nie spotkali, duży wybór jest na stronie http://abc-catering.pl/.

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich rzeczy związanych z weselem, najważniejsze jest to, że jako para kochacie swój wybór menu i naprawdę cieszycie się swoim pierwszym wspólnym posiłkiem jako mąż i żona – w końcu macie coś naprawdę dużego do świętowania! Pozwól, aby Twoje osobiste preferencje prowadziły Cię przede wszystkim, ale zostaw miejsce na uwzględnienie innych gustów i wymagań żywieniowych, aby Twoi goście również mogli się ugościć! Nie bez powodu chciałeś podzielić się z nimi swoim wyjątkowym dniem, a najlepsze przyjęcia weselne to takie, którymi każdy może się cieszyć.